Koleksiyonunuzdaki şaheser bir hat levhanın, nadir bir el yazmasının, eşsiz güzellikteki bir fermanın orijinaline en uygun şekilde basılması; baskının kendisi kadar eserin orijinalinin de kıymetini arttıracaktır...

Konusunda deneyimli ve profesyonel ekibimizle, hat levhalar, elyazması kitaplar, fermanlar vb tüm eserlerin restorasyonu için; koleksiyonerlere, antikacılara, müzayede şirketlerine ya da diğer eser sahiplerine restorasyon hizmeti vermekteyiz.

Evinizin ardiyesine atılmış bir tablo, tozlanmış bir vazo, rengi kararmış bir gümüş ibrik, büyükannenizin çeyiz sandığında bulduğunuz bir mücevher, büyükbabanızın eşyaları arasından çıkan el yazması bir kitabı eskiciye götürmek yerine; gerçek değerini öğrenmeniz için size tamamen ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyoruz.

Antikalardan ya da sanat eserlerinden oluşan bir koleksiyon yapmaya karar verdiğinizde ya da mevcut koleksiyonunuzu zenginleştirmek istediğinizde, size doğru bilgi verecek, doğru yönlendirecek, koleksiyonunuzun içeriğine uygun doğru eserleri doğru zamanda ve doğru fiyata almanız hususunda size profesyonel yardımda bulunacak bir danışmana ihtiyaç duymanız kaçınılmazdır. Kolekiyonunuzun zenginleştirilmesi yanında eserlerin niteliklerine uygun şekilde muhafaza edilmesi ya da sergilenmesi gibi hususlar da dahil, profesyonel ve deneyimli bir kadro ile hizmet vermekteyiz.

Please reload

İletişim:

Atatürk Mh. Girne Cd.

Tercan İş Merkezi No: 29/2

Ataşehir - İstanbul / Türkiye

Unknown Track - Unknown Artist
00:00 / 00:00

Tel: +90(216) 573 2104

Whatsapp: +90(533) 732 9959

E-mail: info@ambersanat.com

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
  • Twitter - Black Circle
  • Pinterest - Black Circle

© Copyright 2017 / TIPKIBASIMLAR.com / Bir Amber Sanat ve Danışmanlık Kuruluşudurwww.ambersanat.com